muzyka medytacyjna

muzyka medytacyjna Zapoznaj się wyjaśnienie, że daje Jem, dlaczego on jest OK z zagrożony po rozprawie przez Bob Ewell ojca Mayella, którego Tom został oskarżony o gwałt. "Ten człowiek musiał mieć jakąś comeback, jego rodzaju zawsze. Więc jeśli plucie w twarz i grożąc mi zapisany Mayella Ewell jednego dodatkowego bicia, że ??coś będę chętnie podjąć." Wait ", jego rodzaju"? To nie brzmi jak Atticus leczenia Bob Ewell tyle osobnika tutaj. Czy to możliwe, że moralny kompas Atticus Finch jest ma więcej wskazówek na niego niż "złe" i "dobre"?

Atticus zdaje się wierzyć, że ludzie mają ten potencjał dla dobra, ale ma pragmatyczne podejście, jak okoliczności ludzi kształtują życie, że żyją. On nie spodziewa się ktoś taki jak Bob Ewell, a nawet Mayella, naprawdę, aby móc obracać wokół ich własnej sytuacji, a śmiem powiedzieć to, że nie wydaje się, że on sam jest lepszy od nich. Moralność jest kolejnym wielkim tematem Zabić drozda, a może to, czego uczą się od Atticus jest to, że nie można zrobić dużo rachunkowości dla moralności innych. Pytanie pozostaje, czy złożoność myślenia Atticus, że czasem ujawnia rujnuje jego piskliwy-czysty obraz, a właściwie czyni go lepszym charakterem. Będziemy argumentować za tym ostatnim: kogoś, kto jest po prostu wszystko wokół dobre wiąże się być całkiem pusta i trudne do wykorzystania jako realistyczny wzór do naśladowania. Atticus Finch jest człowiekiem, także i my możemy nauczyć się od swojego procesu myślowego tyle, ile się da ze swoich wypolerowanych kawałków mądrości.

Shmoop to internetowy przewodnik badania, aby dowiedzieć się literatura angielska jak Zabić drozda, Zabić drozda motywów i bohaterów Zabić drozda jak Atticus Finch. Jej treść jest napisana przez dr Mistrzowie i uczniowie z najlepszych uniwersytetów, takich jak Stanford, Berkeley, Harvardzie i Yale, którzy również nauczane w liceum i na poziomie uczelni.Nauczyciele i uczniowie powinni czuć się pewnie przytoczyć Shmoop.

- autor artykułu