muzyka motywacyjna

muzyka motywacyjna

Zabić drozda za Atticus Finch - nie tylko Wise, jednak skomplikowane, Too

To model prawnikiem, doskonały ojca, i (przynajmniej tak odgrywaną przez Gregory Peck w 1962 filmowej wersji) fantazyjnie przystojny - czy istnieje coś Atticus Finch z Zabić drozda nie można zrobić? Gdyby był około dzisiaj, że pewnie rozwiązać globalne ocieplenie teraz. Ok, może to jest zbyt daleko idące ...

Faktem jest, że Atticus Finch stał nieco większa niż życie. Wydaje się przewrócić najtrudniejsze problemy z kranu jego mały palec. Rzućmy okiem na niektóre z jego ciekawostki mądrości, aby uzyskać lepszy wgląd w niektóre Zabić drozda tematów i jak Atticus daje nam wgląd.

muzyka motywacyjna

Jednym z powodów Atticus Finch ma tak wiele możliwości do powiedzenia tyle, że jest on podniesienie jego dzieci, Jem i Scout, jako pojedynczy ojca i stara się wychowywać je bezpośrednio w mieście, gdzie szerzy się rasizm. "Jak dorosną," wyjaśnia jego dzieci ", zobaczysz biali mężczyźni oszukują czarnych mężczyzn każdy dzień swojego życia, ale powiem ci coś, a ty nie zapomnę - gdy biały człowiek robi swoje czarny człowiek, bez względu na to, kim jest, jak bogaty jest, albo jak dobrze rodzina pochodzi, że biały człowiek jest śmieci. " Pierwszy opisuje sytuację, a potem mówi im, co powinni myśleć o tym, i dlaczego.

Wyścig jest prawdopodobnie najbardziej znanym tematem książki, a nie jest tajemnicą, że Atticus ma jakieś kłótnie z obecnego stanu rzeczy. Oczywiście, broniąc Murzyn Tom Robinson dokonał Atticus coś docelowej dla białych, którzy nie zgadzają się z nim, ale on ma wyjaśnienie, że też. Jak sam mówi, Scout, "nigdy nie jest obrazą dla nazwać to, co ktoś myśli to złe imię. To po prostu pokazuje, jak słaba jest ta osoba, a nie cię zranić." Żałujemy, że wiedział że już w szkole średniej.

Czy jest jakiś sposób możemy wyciąć Atticusa na wymiar, i uczynić go do normalnego człowieka ponownie? Na całej swej mądrości, że jest to skomplikowany charakter.

- autor artykułu