muzyka programowa

muzyka programowa

Zwiększenie Deal przepływać przez Networking

Wprowadzenie

Dobrym definicja następującym tematem będzie: "Jedna osoba za pomocą kontaktów potrzebujemy kolejnego z zasobu i sieci zaczyna." Sukces sieci jest, gdy związek jest wzajemny. Jeżeli przepływ pomocnych informacji nie jest "coś za coś", są szanse, że taki związek będzie zanikać.

Jeśli planujesz grę sieciową poważnie, istnieją pewne niepisane zasady oczekiwaniami, a mianowicie, że w końcu żetony zostanie wywołana. Innymi słowy, jeśli jesteś odbiorcą pewnej firmy, możesz być zobowiązany do moralnego kiedyś odpowie w naturze. Nie należy dążyć biznesu poprzez tworzenie sieci, chyba że można zrewanżował. Udane sieci jest przedsięwzięciem długoterminowym. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymasz. Networking jest skutecznym narzędziem marketingowym, które wiąże się zaufanie. "What goes around comes around". O to, to kilka zaleceń:

Wytyczna 1 Wybierz kontakty starannie

Jeśli planują swoją wzajemną zależność sieci za najbardziej skuteczne, należy wybrać tylko kilka kontaktów na kategorie w jednym obszarze geograficznym więc będzie stworzyć sensowne relacje.

Wytyczna 2 szybko reagować i sprawozdania

Aby najefektywniej obsłużyć prowadzenie biznesu, po drodze sprawnie, a co najważniejsze, sprawozdanie z powrotem do osoby, która dała Ci skierowanie z raportem stanu.

Wytyczna 3 Kwalifikacja skierowanie przed spotkaniem

Przed ścigać się z potencjalnym klientem, staramy się w pełni zrozumieć oczekiwania drugiej osoby. Jeśli zadać kilka trudnych pytań na temat sytuacji spółki i jej oczekiwań, można zapisać się sobie długą podróż.

Wytyczna 4 Aktualizacja bazowa karta kontaktowa

Przestrzeń może być szczelne na odwrocie karty kontaktu, ale jest to dobry pomysł, aby zwrócić uwagę na daty, wydarzenia wstęp, podświetlenie i kontynuacji działań.

- autor artykułu