muzyka uzdrawiajaca

muzyka uzdrawiajaca

Zabić drozda Podsumowanie - Rozdział 28

Sztuka teatralna:

W nocy jest dobre, a miejsce jest trochę ciemny, ale Scout znajdzie przyjemność grając w szkolnych różnych gier. Całe miasto gromadzi obserwować grę. Scout staje się senny czekając na jej części, co czyni ją przedstawić jej częścią trochę późno. Ona czuje się przerażony, ale widzowie po prostu śmiać. To sprawia, że ??Scout czuje wstyd. Zaczynają wracając do domu, kiedy prawie każdy opuścił miejsce.

Ktoś ataków Jem:

Kiedy idą do domu, Jem wyczuwa kogoś następujące je od tyłu. zrozumieć, że to jest ich przyjacielem Cecil, starając się je odstraszyć. Zdają sobie sprawę, że nie jest jedynym po nich w ogóle, gdy ktoś z tyłu uderzyć. Jem krzyki widząc Scout kruszenia pod jej szynką stroju. Ona nie widzi jej napastnika od tyłu. To miejsce jest ciche, ale zdaje sobie sprawę, że istnieją cztery osoby stojące w pobliżu drzewa. Scout szuka drogi w panice szuka Jem.

Jem jest ranny i Bob Ewell is Dead:

Widzi mężczyznę na odległość, chodzenie niepewnie. Mężczyzna niesie Jem w kierunku ich domu. Wewnątrz domu, Atticus wzywa szeryfa i lekarza. Wszyscy oni nie mają pojęcia, jak źle Jem jest ranny. Dr Reynolds później informuje ich doznał złamaną rękę przed atakiem. Heck przychodzi wewnątrz domu i mówi Atticusa że znalazł Bob Ewell żyje pod drzewem, w pobliżu miejsca, w którym zaatakował dzieci. Kuchnia Nóż został zatrzymany w żebrach.

To był Zabić drozda Podsumowanie rozdziału 28; istnieje 31 rozdziałów powieści Harper Lee, Zabić drozda.

Upewnij się, że czytać każdy Zabić drozda podsumowanie rozdział, a nie tylko w rozdziale 28. Dla każdego Zabić drozda rozdział Podsumowanie i usług edycyjnych i pisania, wystarczy kliknąć w powyższy link. Oprócz Zabić drozda Podsumowując, strona zawiera A (2 stron), krótkie podsumowanie całej powieści, opisy postaci, i wiele innych.

John Halasz oferuje różne, niezależny pisania i edytowania usług. Wystarczy zadzwonić do mnie, John Halasz, AT (716) 579-5984 lub kliknij odnośnik, aby wysłać swoje wymagania pisania lub edytowania / korekty.

- autor artykułu