muzyka pogrzebowa

muzyka pogrzebowa

Wytyczna 5 przywrócić sobie

Zamiast czekać na ludzi, aby pamiętać cię, idź w prawo do nich i ponownie wprowadzić samodzielnie. Umieścić ludzi na łatwość ogłaszając swoją nazwę góry. Jeśli jesteś w zaplanowanym spotkaniu to jest w porządku, aby wymienić się wizytówkami przy stole konferencyjnym, ale jeśli spotkają się po raz pierwszy na funkcję, to jest bardzo lepki wymieniać karty, dopóki pewna rapport ustalono po rozmowie. Bądź dyskretny. Lepiej grzecznie poprosić o kartę drugiej osoby przed narzucić swoją kartę na nich.

Wytyczna 6 skontaktować się regularnie

Nawet wtedy, gdy istnieje niewiele się dzieje, druga osoba może być mile zaskoczony przez telefon. Mogą one mieć plany cię bez twojej wiedząc o tym, a jeśli tak, to utrzymywanie kontaktu jest doskonałym sposobem, aby upewnić się, że tak się dzieje.

muzyka pogrzebowa

Wytyczna 7 Harmonogram teraz

Ile razy widziałeś ważną kontaktów biznesowych sieci na spotkaniu, a on mówi: ". Chodźmy razem na obiad gdzieś" CHWYTAJ DZIEŃ. Co oznacza chwytać dzień.

Wyciągnij swój harmonogram i ustawić datę dokładnie wtedy i tam.

Wytyczna 8 Wykorzystaj swoje relacje asocjacji

muzyka pogrzebowa

Większość ludzi biznesu należą do co najmniej jednej stowarzyszenie przemysłu. Bez względu na organizację, jeśli ty i inny klient są członkami tej organizacji, a następnie dzielić wspólną płaszczyznę tam i wtedy. Chodzenie na spotkaniach organizowanych przez te organy to również świetny sposób na poznanie nowych klientów, że nie mógł uznać wcześniej.

Wytyczna 9 Sieci potrzebuje relacji dwukierunkowej

Właściwa sieci powinny mieć możliwość bycia ulica dwukierunkowa. Niektóre z tych rozmówców powiedzieć: "Twój przyjaciel, John Smith, zasugerował wzywam was." Prawidłowe protokół efektywnej sieci, w tym przypadku, jest John Smith zadzwonić najpierw do wstępnego omówienia sprawy.

Wytyczna 10 Plan twoja praca, praca planu

Networking jest najbardziej efektywna, gdy jest planowane. Zaczynając od podstaw i konkurować z ugruntowanych firm potrzebuje dobrego planu. Zatem celem jest postawić się tam. Uczestniczyć co najmniej jeden rok gospodarczy lub wydarzenie networking każdy dzień tygodnia pracy, a rynek się tak, jak wielu ludzi poznać Ciebie i Twojej reputacji. Poczta pantoflowa jest jednym z najlepszych narzędzi w branży.

- autor artykułu