muzyka relaksacyjna

muzyka relaksacyjna
Zadzwoń przypadkowych grup pracowników razem na śniadanie lub lunch comiesięcznych spotkaniach. Engage pomoc i wsparcie grupy pasjonatów, zaangażowanych ludzi do identyfikowania rozłącza kulturalnych i zalecić środki zaradcze.

-Budowanie wewnętrznego markę, która wspiera markę zewnętrznego. Złożyć obietnicę dostarczenia spójnego doświadczenie pracowników. Należy upewnić się, że pracownicy wiedzą różnicujących elementy w ich doświadczeniu w organizacji, które zwiększą swoje życie pracy i kariery. Zaczynają tworzyć pracodawcy reputacji wyboru wewnętrznie i zewnętrznie.

-Uznanie i nagradzanie wyników. Państwa uznanie i nagrody powinny wspierać kulturę, które pracują, aby wzmocnić.

-Pielęgnuj liderów, którzy promują swoją kulturę. Opracowanie doskonałe liderów, którzy napędzają kulturę wzdłuż szeregów. Zidentyfikowanie wysokich potencjalnych liderów oraz ich promowanie. Inwestować w programy rozwoju przywództwa. Pamiętaj, wzmacnia treść wiadomości kulturalne. Zachowaj te dobre, i pozbyć się tych, którzy nie są w stanie zdać na kulturę.

muzyka relaksacyjna

-Zrób to ciekawe i zabawne. Tworzenie konkursy, działania, które zwiększają kulturę. Udekoruj biuro w inspirujących sposobów. Uroczystości i imprezy może wzmocnić komunikat.

-Wykorzystanie narzędzi HR. Coś tak przyziemne jak roczne korzyści rejestracji może być źródłem najważniejszych wiadomości kulturalnych. Każda klasa szkolenie powinno wzmocnić podstawowych zachowań i wartości, które wzmacniają kulturę. Formy oceny skuteczności działania powinny mierzyć dopasowanie kulturowe, jak również wydajność pracy.

-Nikt nie powinien być zamknięty z wysiłków na rzecz budowania kultury wysokiej wydajności. Kultura musi stać DNA, która stanowi budulec ponad wszystko inne. Tak więc cała organizacja musi mieć rolę w utrzymaniu go przy życiu. Praca z komunikacji korporacyjnej, reklamy i marketingu, aby przechwytywać wiadomości kulturę i tout je wewnętrznie i zewnętrznie.

- autor artykułu