muzyka latynoamerykanska

muzyka latynoamerykanska Czytelnicy rzeczywiście będzie w stanie wyobrazić siebie w tajemnicy. Jako wskazówki są ujawniane, czytelnik odkryje, że on lub ona będzie myśleć o tym, co każda wskazówka może oznaczać i jak rozwiązać każdą zagadkę, a także, jak wydostać się z korków bohaterowie znaleźli się w.

Jestem "wszystko o wyobraźni" i twórcze myślenie, a ta książka uczyni ludzi, młodych i starych, użyj ich wyobraźnię. Najlepsze jest to, że nie zdają sobie nawet sprawy, że robisz to! Pytania, które bohaterowie zadają sobie nawzajem każe czytelnikowi natychmiast reagować, psychicznie i dokonywać wyborów w swoich umysłach, co "oni" zrobiłby w takiej samej sytuacji. Jeśli to nie robi tego, "Stop Myśl "pytania na końcu każdego rozdziału pewnością iskra wyobraźni.

Inną rzeczą, starałem się osiągnąć podczas pisania tej książki było zachować neutralność. Nie ma wzmianki o jakichkolwiek świąt (dla każdego z żadną religią) a postacie są po prostu opisane przez włosy kolor oczu. Mimo, że miał na myśli ludzi, pisząc książkę, chcę dzieci, aby być w stanie zobaczyć siebie. Przykład: "Joe" jest po prostu opisane jako posiadające bardzo ciemne, kręcone włosy, ciemnobrązowe oczy i ciemniejsze cery, która jest dokładnie to, co mój syn ma włoski. Niemniej jednak, każdy chłopiec z każdym wyścigu może być w stanie wyobrazić sobie siebie jako bohatera. Tam idzie ponownie "Wyobraźnia" rzeczy!

Tyler: Lisa, twoje opisy, jak dzieci będą mogły zobaczyć się w bohaterów przypomina mi o tym, jak dzieci będą grać w swoje ulubione role. Na przykład, pamiętam, udając się postacie z Gwiezdnych Wojen jako dziecko. Często myślałem, że gra z wyobraźnią dziecka była wczesna forma mojego zostaniu pisarzem. Oprócz kopania kości dinozaurów, jakie świat wyobraźni nie żyjesz jak dziecko, a jak myślisz, że wpłynęła Cię jako pisarza?

Lisa: Cóż, jedno od razu sprowadza mnie z powrotem do bycia bardzo młody, może sześć lub siedem.

- autor artykułu