muzyka wspolczesna

muzyka wspolczesna

Zmarszczki in Time Book Review

Niedawno przeczytałem zmarszczki w czasie po raz drugi w życiu. Ojciec Meg Murraya jest naukowcem, a on zaginął. Wraz z pomocą brata (Karola), przyjaciel szkoły (Kalwin) i kilka innych z tego świata przyjaciół (w tym pani Who, pani i pani whatsit Which), oni starają się znaleźć i pobrać brakujący naukowca.

Trzy dzieci muszą podróżować w czasie i przestrzeni i skonfrontować wiele przeciwstawnych sił, w tym siebie.

Dzieci pokochają tę książkę, zwłaszcza tych z interesów w science fiction. Czytałem tę książkę, kiedy byłem młody, a do dnia dzisiejszego pamiętam dokładnie, gdzie siedział na półkach bibliotecznych. I ponownie przeczytać go jako dorosły, a ja wciąż czuję jego magię!

Lubię bardzo podstawowe wstępy do idei fizyki w tej książce. podróże w czasie to tylko jeden z pomysłów poruszone tutaj, i to wyjaśnić w taki sposób, że dzieci mogą zacząć rozumieć, niektóre z większych sił we wszechświecie. Zmarszczki w czasie prezentuje ciekawą historię z kompleksem słownictwa i pomysłów w taki sposób, aby wprowadzić je do dzieci.

Meg Murray jest wyrzutkiem o silnej woli, dziecko, które czuje się tak, jakby nie należą. Ona ma bardzo wspierającą rodzinę, która zachęca ciekawość i inteligencję i taki, który trzyma się razem nie wiem co. Zmarszczki w czasie może być to świetna książka dla każdego dziecka (zwłaszcza dziewczynki), który czuje się jak są one nie do końca "normalne" lub idealne dopasowanie do głównego nurtu społeczeństwa.

Zmarszczki in Time jest tylko pierwsza książka, w tym ciekawym uniwersum. Saga trwa z wiatrem w drzwiach, a następnie Szybko Przechylanie Planet i wreszcie wielu wód (co wynika przygody młodszych braci bliźniaków Meg). To oczywiste, że pierwsza powieść z serii był udany. To klasyczny wśród literatury dziecięcej i jest ponownie odczytywany przez wielu dorosłych, którzy chcą odzyskać magię dzieciństwa czytania.

Kiedy czytam zmarszczki w czasie jako dziecko, pamiętam, czując swoją magię, myśląc, że książka była fantastyczna. Czytając go ponownie jako dorosły, książka wydaje się bardzo proste. Znalazłem tę historię, że brak jest tylko trochę, ale nadal mi się podobało. Jeśli czytasz to po raz pierwszy w wieku dorosłym, należy pamiętać, że jest to książka przeznaczona dla młodszych odbiorców. Jeśli można pozostać w kontakcie z tym magicznym poczuciem bycia dzieckiem, zobaczysz magię tej książki.

- autor artykułu