muzyka klezmerska

muzyka klezmerska Tak kochać żony, jak i Chrystus umiłował Kościół oznacza uświadomienie sobie tych cech w sobie i dać im miłość. Dzięki zrozumieniu potrzeb żoną zrozumie te cechy w sobie, że potrzebuje do równoważenia osobowość do pełnego rozwoju.

Prześlij żony mężom swoim

Najbardziej kontrowersyjna Biblia Pismo na małżeństwie jest dla żony mężom. Oglądane oczami dumy to będzie wyglądać ich rezygnację ze swoich praw do życia. Nie o to chodzi. To pismo nie miało wprowadzać żadnych żony niewolnicę mężowi, ale jest kluczem do rozwoju potrzebne do żony, aby być zrównoważone.

Kobiety są napędzane są przede wszystkim emocjonalnie. Kiedy człowiek działa poprzez swoje emocje cały czas są one stale w łasce, jak czują się w tym czasie. Uczucia mogą zmieniać się z jednej chwili do drugiej bez żadnej przyczyny. Bez logiki sterowania nimi, emocje mogą i poszaleć. To powoduje niestabilność w umyśle i powoduje jeden za nieracjonalne.

Prawdziwe znaczenie tych Biblii Pisma małżeństwa

Symbolem małżeństwa jest jedną wielką tajemnicą dla większości ludzi. Biblia mówi, że mąż i żona wzajemnie uzupełniają. Mają one stać się jednym ciałem i umysłem. Oznacza to, że mamy się rozwijać obie strony naszej osobowości jest kompletna.

Mężowie są nakazał miłować swoje żony. Mąż, który spędza czas nauki i kochający cechy jego żona jest w stanie określić jej cechy w sobie i rozwijać je tak, że równowaga może zostać osiągnięty. Jest on następnie swobodnie stać zrównoważony indywidualne. On jest kochać te cechy znajdują się w niej, aby mógł zrozumieć i kochać te cechy w sobie.

W związku z powyższym złożenie Żona do męża oznacza konieczność jej przedstawienia jej męskich cech. Poprzez logiki ona będzie w stanie rozpoznać, które emocje są prawdziwe, czy nie prawdziwe. Ona z kolei będzie zrównoważony i nie jest już na łasce jej ciągle zmieniających się uczuć i emocji.

- autor artykułu