muzyka romantyczna

muzyka romantyczna

Zamówienia na elektryczne samochody z ZAP wysokiego składowania $ 79m

Czy świat naprawdę coraz bardziej zaniepokojony naszym otoczeniu? Czy my naprawdę coraz bardziej świadomi tego, co robimy tak, że właściwie nie sumują się do zniszczenia przyrody?

Cóż, wygląda na to, takie na rynek jest stale bombardowana konsumentów, którzy poszukują ekologicznych i ekonomicznych pojazdów. Większość konsumentów nie szukasz naprawdę sportowcy i wydajności napędzany typów pojazdów. Teraz, ich głównym zadaniem jest ochrona środowiska i kieszeni.

Jednym z bardzo wyraźnym przykładem jest niedawna taka kolejność pojazdów elektrycznych. Znany producent pojazdów elektrycznych, ZAP, właśnie otrzymał swój największy porządek w całej jego istnienia w branży. Po tym wszystkim, całkowita kwota rzędu wkradł się do US $ 79 milionów dolarów.

Taki ogromny przyszedł rozkaz o od The Electric Company pojazdu, lub bardziej powszechnie określane jako EVC, która jest spółką z siedzibą w Chicago. Ta grupa jest jedną z tych firm, które są upewniając się, że nie wysyła słowo do wszystkich zwykłych konsumentów na temat transportu elektrycznego, które nie pomagają zanieczyszczają środowisko, ale także jest dość światło na kieszeni.

muzyka romantyczna

Według szefa szef Honcho ZAP, Steve Schneider, cały porządek US $ 79 mln to suma rzeczywiście nie tylko dla samochodów elektrycznych. Kolejność ma także szereg pojazdów elektrycznych, takich jak samochody ciężarowe. Zrobił też dalsze wzmianki, że zamówienia należy wypełnić w ciągu 12 miesięcy, EVC byłoby odbieranie zniżkę w wysokości 8% od całkowitej umowy.

Schneider również będzie kontynuowana do ujawnienia "Wierzymy, że ta klasa, która stanowi tysiące pojazdów, to największe zamówienie na konsumentów pojazdów elektrycznych w historii." I z tym stwierdzeniem wydaje się, że on ma rację. W rzeczywistości, nawet wielkie firmy takie jak aktywne hamulce Direct lub Forda jeszcze przeżyć tak wielkie zamówienie na ich produkty.

"Wiele gmin mówili ostatnio o ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych, dlatego jesteśmy wdzięczni brać udział w tym historycznym wysiłku" Schneider czy też nadal wyrazić. To jest po Schneider nie wspomnieć, że w marcu ubiegłego roku, dość duża ilość zainteresowanych osób, grup i organizacji wyrazili swoje obawy w Kongresie wzywając do prawodawców dać ograniczeń, jeśli chodzi o dwutlenek węgla i innych emisji szkodliwych gazów.

Anthony Fontanelle jest 35-letni automotive.buff który dorastał w Wietrznym Mieście. Robi freelance pracę dla magazynu motoryzacyjnego, kiedy nie jest zajęty Dostosowywanie samochodów w swoim shop.You mogą również odwiedzić Aktywni Hamulce Bezpośrednio po więcej informacji.

- autor artykułu